آزمايشگاه سم آزمای بهار ارائه دهنده خدمات تخصصی در حوزه سلامت و آسیب های بالینی ناشی از سموم است. این آزمایشگاه با ارائه طیف وسیع و جامعی از آزمایش های سم شناسی آنالیتیک و ارزیابی ریسک بر اساس اخرین دستور العمل های بین المللی و رعایت اصول GLP در حوزه محصولات سلامت ( فراورده های دارویی ، غذایی و آرایشی بهداشتی) ، توسعه سلامت جامعه و پیشگیری از اسیب های ناشی از سموم را سرلوحه فعالیت خود دارد.

تامین نیاز مشتری بر مبنای خواسته هایشان از اهداف اصلی شرکت سم آزمای بهار است. آزمایشگاه سم آزمای بهار با هدف طراحی و ارائه خدمات ایمنی در حوزه محصولات حوزه سلامت تاسیس گردیده که جهت ارائه خدمات هر چه بهتر با آزمایشگاه پاتوبیولوژی، تشخیص طبی و ژنتیک پزشکی بهار با بیش از سی و پنج سال سابقه درخشان در ارئه خدمات تشخیصی و پژوهشی با بالاترین سطح استانداردهای کیفی ممکن از جمله ایزو 9001،1002، لوح کیفیت آزمایشگاه مرجع سلامت و همکار پژوهشی طرحهای جهانی از جمله «سازمان جهانی بهداشت» WHO در بخش «تحقیقات بیماریهای حارّه ایی» TDR و اختراعات به ثبت رسیده در داخل و خارج از ایران است، همکاری می نماید

مسئولیت فنی این آزمایشگاه برعهده خانم دکتر سپیده اربابی بیدگلی استاد سم شناسی دانشگاه علوم پزشکی ازاد اسلامی تهران است . جهت دریافت رزومه مسئول فنی اینجا را کلیک کنید .